Inwestowanie

bars icon

Masz wolne środki i zastanawiasz się w jaki sposób je zainwestować? Łatwo dostępne produkty finansowe, jak np. lokaty dające 2% w skali roku wydają Ci się śmieszne? Zainwestuj z nami w nieruchomości! Proponujemy Ci 2 opcje: Zakup nieruchomości na wynajem. Udzielenie pożyczki na inwestycje naszej firmie (już od 10.000 zł), ze stałą i bezpieczną stopą zwrotu – ok. 10% w zależności od inwestycji.

Możemy przeprowadzić Cię przez wszystkie etapy, a nawet zrealizować je za Ciebie! Pomożemy uzyskać kredyt, zajmiemy się wyszukaniem idealnej nieruchomości, negocjacjami ze sprzedającym, zaplanowaniem, organizacją, przeprowadzeniem i kontrolą remontu a na końcu możemy wynająć od Ciebie tą nieruchomość gwarantując Ci spokój i stały, comiesięczny zysk.

Inwestycję w mieszkanie na wynajem dzielimy na 4 etapy:

I ETAP – FINANSOWANIE
Jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki na zainwestowanie w nieruchomość to nasi doradcy pomogą Ci zbudować zdolność kredytową i uzyskać kredyt na jak najlepszych warunkach.

II ETAP – OKREŚLENIE KRYTERIÓW NIERUCHOMOŚCI
Wyszukanie konkretnych ofert, wyliczenie kosztów inwestycji (zakup, remont, koszty około zakupowe), negocjacje warunków zakupu i finalnie zakup.

III ETAP – REMONT I WYPOSAŻENIE NIERUCHOMOŚCI

IV ETAP – NAJEM